X
x جهت سفارش تبليغ در سایت ثامن بلاگ کليک کنيدبازارگردی :
صفحه اول تماس با ما RSS قالب وبلاگ
بازارگردی :
موضوع بازارگردی من درباره موبایلاست .اول از همه برای خرید موبایل یاتلفن همراه بایستی تحقیق در مورد گوشی مورد نظر انجام گیرد با استفاده از اطلاعاتیچون : 1)ص
raeiyatghazaleh 1396/10/12


موضوع بازارگردی من درباره موبایل است .

اول از همه برای خرید موبایل یا تلفن همراه بایستی تحقیق در مورد گوشی مورد نظر انجام گیرد با استفاده از اطلاعاتی چون

1)صحبت کردن با افرادی که قبلا از این مدل گوشی استفاده کرده اند 

2)جستجو روی اینترنت 

3)کسب اطلاعات از شرکت های تولیدی موبایل و ...

یکی از بهترین روشها برای خرید درست و مناسب تلفن همراه انتخاب از بین برند هاست اما همیشه این را هم باید در نظر داشت که همه برندهای معروف همه ویژگی هایی را که ما انتظار داریم را با هم ندارند. 

من شخصا اعتقاد دارم بهترین انتخاب همیشه آن چیزی است که تا حد ممکن به معیارهای ما نزدیک باشد در ادامه من برای خرید موبایل به بازارچه موبایل در احمداباد رفتم من از قبل مدل گوشی که می خواستم انتخاب و درباره اش هم تقریبا اطلاعاتی داشتم،قصد من خرید iphon 5s بود از این مدل گوشی در بازار نوع کارکرده یا دست دوم موجود است و دیگر آکبند آن تولید نمی شود .

من در بازارچه موبایل به چندین مغازه سر زدم ، هر مغازه دار قصد دارد جنس خود را به فروش برساند و همچنین بعضی ها با حرف می خواهند جنس خود را بهتر نشان دهند اما من قیمت نسبی از این مدل موبایل داشتم و در تصمیم گیری زیاد مشکل نداشتم

برای مقایسه هزینه به اولین مغازه که مراجعه کردم

و مدل گوش را به مغازه دار گفتم فروشنده به من مدل بالاتری را پیشنهاد داد اما من همان گوشی را قیمت خواستم و قیمت را به من 600000 تومان داد.

گوشی تمیز و لوازم جانبی اش کامل بود .

در مغازه دوم فروشنده قیمت موبایل را به من 550000 تومان داد  .

این گوشی نیز تمیز و سالم بود و از هر نظر مشکلی نداشت .

در مغازه سوم قیمت گوشی 400000 تومان بودد اما گوشی دو طرف کنارش زدگی داشت اما کارتن و لوازم جانبی اش کامل بود .

قیمت این گوشی پایین تر از همه بود اما به خاطر زدگی که داشت باب میل من نبود .

یکی از آشنایان ما در بازارچه موبایل گوشی فروشی دارد .

من به آنجا رفتم و گوشی مورد نظر من در آن جا وجود داشت و قیمت آن 450000 تومان بود گوشی از لحاظ ظاهری تمیز و لوازم جانبی آن کامل بود

قرار شد قیمت گوشی را با من 420000 حساب کند .

من از این مغازه خرید می کنم به دلیل :

1)     آشنایی که با من دارند، زیرا که اگر مشکلی برای گوشی پیش بیاید مراجعه برای من آسانتر و همچنین اطمینان خاطر من بیشتر است

2)     قیمت مناسب

3)     کیفیت و مناسب بودن گوشی از نظر تمیزی و کامل بودن لوازم جانبی آن

من ترجیح می دهم از جایی خرید کنم که آن جنس باب میل من باشد و قیمت آن نیز مناسب و البته جنس مرغوب و سالم باشد .(همیشه جنس گران خوب نیست و همیشه هم جنس ارزان بد نیست)

آدم ها باید شرایط و صلاح دید را بسنجند و وابسته به آن تصمیم به خرید  بگیرند . من فکر می کنم یک خرید خوب باید از نظر قیمت و کیفیت ویژگی های لازم را داشته باشد .

من برایم مهم نیست که حتما برند معروفی را انتخاب کنم یا نه اما همین که کالایی که انتخاب می کنم کیفیتی را که انتظار دارم داشته باشد و با پولم هماهنگ باشد خریدم را انجام می دهم .

 

برچسب ها:

| نسخه قابل چاپ | تعداد بازديد : 38